Víkendová škola běžeckého lyžování

Kontakt - tel.: +420 732 336 075 - Martin Škrott
e-mail: skischool@mujkralicak.cz


Chtěly by jste si vylepšit styl vaší běžecké techniky?

Běh na lyžích a turistika na běžkách se stává čím dál více oblíbenou zimní aktivitou, která je dobře dostupná a vhodná pro děti i dospělé. Náš výukový kurz probíhá v malebném prostředí úpatí Kralického sněžníku v Hynčicích pod Sušinou. Jelikož se tratě nacházejí v nadmořské výšce kolem 1000
m. n. m. je zde jistota sněhu zaručena.

Kurz je určen jak pro začátečníky, kteří se s během na lyžích teprve seznamují, tak i pro zkušené a pokročilé běžkaře, kteří potřebují vylepšit svou techniku jízdy. Věnovat se budeme klasické technice běhu, bruslení a také přípravě lyží. Program je rozdělen do tří bloků: dopoledního a odpoledního praktického bloku, večery strávíme přednáškami a rozborem techniky na videu. Kurz vedou zkušení instruktoři naší lyžařské školy.

Vítáni jsou jak dospělí tak i děti od 10 let.

Velikost skupiny bývá obvykle 10-20 osob.

Termíny:

19.1. – 21.1.2018
9. 2.– 11.2.2018
23.3. – 25.2.2018

Program:

1. den: Sraz účastníků před chatou Erlina do 19:00 hod, ubytování a večerní přednáška o mazání lyží.

2. den: Dvoufázový trénink běžeckého lyžování s pořízením videozáznamu. Večer pak rozbor techniky běhu jednotlivých účastníků.

3. den: Dopoledne intenzivní praktická výuka, odpoledne dle zájmu na odlehčení pohodové aktivity a hry na běžkách. Ukončení kurzu kolem 16:00 hod.

Ubytování:

Dvě noci v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Chata se nachází v těsné blízkosti sjezdovek a nástupu na běžecké tratě, což je do stopy opravdu kousekJ. Chata prošla kompletní vnitřní rekonstrukcí a poskytuje příjemné domovské prostředí. K dispozici je také společenská místnost.

www.chataerlina.cz

Stravování:

V ceně ubytování je plná penze, která začíná 2. den snídaní a končí 3. den obědem. Jinak je možné se stravovat individuálně v restauraci nebo z vlastních dovezených potravin. Samostatné vaření na pokoji není možné.

Cena: 3 400,-


Cena zahrnuje:

  • 2x ubytování na horské chatěErlina v Hynčicích pod Sušinou
  • plnou penzi
  • instruktora

Cena nezahrnuje:

  • nutné výdaje- vlastní dopravu

Sleva pro děti: Na zájezd se poskytuje sleva 500 Kč pro děti do 12 let. O slevu si požádejte v poznámce přihlášky

PO ÚSPĚŠNÉM ODESLÁNÍ PŘIHLÁŠKY VÁM MUSÍ OKAMŽITĚ PŘIJÍT NA VÁŠ MAIL KOPIE PŘIHLÁŠKY. POKUD SE TAK NESTANE, PŘIHLÁŠKA NEBYLA ÚSPĚŠNĚ ODESLÁNA. INFORMACE PRO PLATBU BUDOU ZASLÁNY NEJPOZDĚJI DO SEDMI DNŮ NA VÁŠ MAIL.

On-line přihláška víkendová škola běžeckého lyžování

Ulice, Měsot, PSČ

* - povinné položky
Nejsou vyplněny všechny povinné položky. Povinné položky jsou označeny hvězdičkou *