Víkendové skialpové pobyty

Kontakt - tel.: +420 732 336 075 - Martin Škrott
e-mail: skischool@mujkralicak.cz

Pro ty, kteří si chtějí užít skialpy a pobyt na horách opravdu plnými doušky, jsme připravili víkendové pobyty: dvě skialpové túry s večerní přednáškou.

Intenzivní, praktický a zážitkový kurz je určen milovníkům horských terénů, kteří se chtějí i v zimě vypravit do hor, osvojit si dovednosti spojené s používáním skialpinistického vybavení
a seznámit se s lavinovou problematikou. Kurz je určen hlavně začátečníkům, ale i ti zkušenější z vás se mohou v pohybu na skialpech zdokonalit. Chůze na lyžích má svá specifika a klade nároky na praktické dovednosti a fyzickou kondici. Absolvování kurzu se tak může stát skvělým odrazovým můstkem pro vlastní túry v horském terénu.

Termíny:

12.1.-14.1.2018

16.2.-18.2. 2018

9.3.-11.3. 2018


Program:

1.den: Sraz účastníků před chatou Erlinav 19:00 hod., ubytování a příprava skialpového vybavení.

2. den: Ranní instruktáž a celodenní tůra s nácvikem výstupu a sjezdu ve volném terénu. Večerní přednáška o lavinové problematice.

3. den:Kratší tůra s nácvikem sondování, měření sklonu svahu, nouzového bivakování. Ukončení kurzu kolem 16:00 hod.

Ubytování:

Dvě noci v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Chata se nachází v těsné blízkosti sjezdovek a nástupu na běžecké tratě, což je do stopy opravdu kousekJ. Chata prošla kompletní vnitřní rekonstrukcí a poskytuje příjemné domovské prostředí. K dispozici je také společenská místnost.

www.chataerlina.cz

Stravování:

V ceně ubytování je plná penze, která začíná 2. den snídaní
a končí 3. den obědem. Jinak je možné se stravovat individuálně v restauraci nebo z vlastních dovezených potravin. Samostatné vaření na pokoji není možné.

Cena: 3 400,-


Cena zahrnuje:

  • 2x ubytování na horské chatě Erlina v Hynčicích pod Sušinou
  • Polopenze
  • instruktora
  • zapůjčení skialpového vybavení

Cena nezahrnuje:

  • nutné výdaje - vlastní dopravu

Sleva: 500,- Kč pokud máte vlastní skialpové vybavení.

PO ÚSPĚŠNÉM ODESLÁNÍ PŘIHLÁŠKY VÁM MUSÍ OKAMŽITĚ PŘIJÍT NA VÁŠ MAIL KOPIE PŘIHLÁŠKY. POKUD SE TAK NESTANE, PŘIHLÁŠKA NEBYLA ÚSPĚŠNĚ ODESLÁNA. INFORMACE PRO PLATBU BUDOU ZASLÁNY NEJPOZDĚJI DO SEDMI DNŮ NA VÁŠ MAIL.

On-line přihláška víkendové skialpové pobyty

Ulice, Město, PSČ

* - povinné položky
Nejsou vyplněny všechny povinné položky. Povinné položky jsou označeny hvězdičkou *