Telemark kemp

Kontakt - tel.: +420 732 336 075 - Martin Škrott
e-mail: skischool@mujkralicak.cz

Telemarkový kemp

Už vás omrzelo nekonečné pilování techniky na lyžích či snowboardu? Tak zkuste telemark! Pronikněte s námi do tajů tohoto nejstaršího, ale přitom netradičního lyžařského stylu, kterým bezpochyby znovuobjevený telemark v dnešní podobě je. Nebýt průkopníka tohoto odvětví SondreNorheima, by dnes lyžování mělo zcela jinou podobu. Tomu, že i dnes je možné na sjezdovce, či ve volném terénu spatřit vyznavače volné paty vděčíme americkým průkopníkům znovuzrozeného telemarku.

Věnovat se vám budou naši zapálenítelemarkisté, kteří z vás za několik hodin udělají jezdce, za kterým se bezpochybybude otáčet většina lyžařů i snowboardistů. Telemarkové lyžování má jen jedinou nevýhodu. Po několika lekcích si na něm pravděpodobně vybudujete silnou závislost.

Termíny:

5.1.-7.1.2018
26.1-28.1.2018
2.3-4.3.2018


Program:

1.den: Sraz účastníků před chatou Erlinav 19:00 hod., ubytování apřednáška o technice a historii telemarku.

2. den: Dvoufázový trénink telemarkového lyžování s pořízením videozáznamu. Večer pak rozbor techniky jednotlivých účastníků.

3. den: Dopoledne intenzivní praktická výuka, odpoledne dle zájmu na odlehčení pohodové aktivity a hry na lyžích. Ukončení kurzu kolem 16:00 hod.

Ubytování:

Dvě noci v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Chata se nachází v těsné blízkosti sjezdovek a nástupu na běžecké tratě, což je do stopy opravdu kousekJ. Chata prošla kompletní vnitřní rekonstrukcí a poskytuje příjemné domovské prostředí. K dispozici je také společenská místnost.

www.chataerlina.cz

Stravování:

V ceně ubytování je plná penze, která začíná 2. den snídaní a končí 3. den obědem. Jinak je možné se stravovat individuálně v restauraci nebo z vlastních dovezených potravin. Samostatné vaření na pokoji není možné.

Cena: 3 400,-


Cena zahrnuje:

  • 2x ubytovánína horské chatěErlina v Hynčicích pod Sušinou
  • plnou penzi
  • instruktora
  • zapůjčení telemarkového vybavení

Cena nezahrnuje:

  • nutné výdaje - vlastní dopravu, skipas

PO ÚSPĚŠNÉM ODESLÁNÍ PŘIHLÁŠKY VÁM MUSÍ OKAMŽITĚ PŘIJÍT NA VÁŠ MAIL KOPIE PŘIHLÁŠKY. POKUD SE TAK NESTANE, PŘIHLÁŠKA NEBYLA ÚSPĚŠNĚ ODESLÁNA. INFORMACE PRO PLATBU BUDOU ZASLÁNY NEJPOZDĚJI DO SEDMI DNŮ NA VÁŠ MAIL.

On-line přihláška telemark kemp

Ulice, Město, PSČ

* - povinné položky
Nejsou vyplněny všechny povinné položky. Povinné položky jsou označeny hvězdičkou *